jazz villa

vestuvėms

mylimiausi ir artimiausi

Gamtos ir komforto derinys

Tai daugiau nei trijų aukštų vila, renginių salės ir išpuoselėta aplinka. Jazz Villa – tai gamtos ir komforto derinys. Čia Jūsų svečiai jaus jaukumą prabangių antikvarinių baldų apsuptyje, erdvę ir poilsį didelėje teritorijoje gamtoje prie ežero. O kerinčius gamtos vaizdus atvers Jums Panoraminė renginių salė.

Jausitės puikiai, o atvyksite greitai, patogi lokacija –  vos 24 km nuo Vilniaus, Trakų rajone.

 

visas kompleksas

Vila su nakvyne

Didelė trijų aukštų vila, kurios pirmame aukšte – salė ir atskiros poilsio zonos svečiams. Senovinių baldų raižiniai mena praeities mįsles, o sienas puošia  dailininkų paveikslai. Vaizdas į ežerą mėgavimuisi gamta.

Ąžuolinė salė

Salė, pastatyta iš stambių ąžuolų kamienų, papuošta medinėmis detalėmis su mediniu baru. Pritaikykite ją įvairioms Jūsų šventinio scenarijaus idėjoms.

Panoraminė salė

Jazz Villa perlas – erdvi Panoraminė salė, kurioje Jūsų svečiai jausis laisvai. Pastatyta ant ežero kranto (liepto), dideli vitrininiai langai atveria kerinčią ežero panoramą. Malonumas visiems Jūsų svečiams.

Privati teritorija tik Jums

Didelė išpuoselėta teritorija su 240 metrų ežero kranto tik Jums ir Jūsų svečiams. Jauskitės puikiai gamtoje, mėgaukitės poilsiu ir bendravimu.

kainos

Dažniausiai užduodami klausimai

Atvykimas 13 val., išvykimas kitos dienos 12 val.
Jokių papildomų mokesčių.

Kadangi nuomojama yra visa vila, nepasiliekant nakvynei, kaina lieka tokia pati.

maistas, gėrimai, papuošimai

Maistas, užkandžiai, staltiesės, kėdžių užvalkalai ir aptarnaujantis personalas įeina į atskirą kainą, kuri priklauso nuo Jūsų pageidaujamo meniu (paprastai nuo 35 Eur asmeniui) ir derinami tiesiogiai su vienu iš mūsų maisto partnerių.

Galite rinktis ir savo tiekėją, tokiu atveju prisideda papildomai +15% nuo užsakymo sumos.

Saldumynus ir alkoholinius gėrimus svečiai gali atsivežti savo.

Ar tuo pačiu metu vyksta kiti renginiai?
Visa Jazz Villa tik Jums. Kitų renginių tuo pačiu metu teritorijoje nevyksta.
Koks miegamųjų vietų išplanavimas?
Viloje nakvynei gali pasilikti iki 60 svečių. 29 vietos viloje, kitos vietos – Stikliniame name. Miegamųjų vietų išplanavimą, nuotraukas su aprašymais rasite paspaudę meniu punktą Galerija.
Koks yra stalų kiekis ir išmatavimai?
8 apvalūs stalai, 4 iš jų 1,8 m, 4 iš jų 1,6 m skersmens. Prie stalo gali sėdėti 8 / 10 / 12 svečių. Taip, turime išilgų stalų furšetui.
Kas Jūsų maisto partneriai?
Pateikite užklausą. Tiesiog paspauskite ant mygtuko – Rašyti užklausą partneriams, nurodykite savo meniu pageidavimus, gaukite pasiūlymus ir pasirinkite labiausiai Jums patinkantį variantą. Jūsų patogumui taip pat pateikiame tiesiogines nuorodas į kontaktus:

Event Guru
www.eventguru.lt

Maisto kalvė
www.maistokalve.lt

Kavinė Sigmutėlė
www.sigmute.lt

jazz villa

jūsų meilės šventei

papildomos paslaugos

Girliandų nuoma

Sukurkite spindinčią šventinę atmosfetą – iškabinsime girliandas pagal Jūsų pageidavimus. Amerikietiškos lemputės, spalvoti šviesos burbulai vandenyje, papildomas šventinis Panoraminės salės ir visos teritorijos apšvietimas. Naudingas pasiūlymas Jums – jokių kuro mokesčių už girliandų atvežimą/išvežimą!

Įrangos nuoma

Profesionalios garso ir apšvietimo įrangos nuoma, karaoke. Daugiau informacijos ir kainų teirautis telefonu.

Laukio palapinių nuoma

Pastatomos aikštelėse, sukuriančios dar daugiau erdvės bet kokiomis oro sąlygomis. Daugiau informacijos ir kainų teirautis telefonu.

Pirties nuoma

Dūminė pirtis, karšto vandens kubilas vos 10 metrų nuo ežero kranto. Pageidaujantiems pratęsti laiką ir pasimėgauti pirtimi kitos dienos vakare. 

Happy Clients

papildoma paslauga

šventinis apšvietimas

atsiliepimai

“Didžiausias AČIŪ šeimininkui už nuostabią, jaukią, saulėtą ir tiesiog įspūdingą vietą mūsų nuostabiai šventei! Buvo nepakartojama!!! Didžiausios sėkmės Jums ateityje!”

Nuoširdžiai jaunavedžiai Sobmė ir Mindargas

“Nuostabi vieta vestuvėms! Be galo graži aplinka, pasakiškas vaizdas, ir labai labai šilti šeimininkai.. Jau pirmą kartą atvykus ir pamačius besileidžiančią saulę pro stiklinius terasos langus, supratome, jog čia būtent ta vieta.”

Simona Šukutytė

“Ačiū jums už svetingumą, draugiškumą. Esat nuostabūs žmonės. Vieta ir patalpos nepakartojamos!!! Niekada nepamiršim šios praleistos dienos! Ačiū!”

Lina ir Mindaugas Šukiai

bendraukime!

kontaktai

jazz villa

info@jazzvilla.lt
+370 615 835 73
+370 631 116 77
Senojo Tarpupio k., Trakų rajonas, 24 km nuo Vilniaus.

Vieta žemėlapyje:
Google Maps

Kilo papildomų klausimų? mielai atsakysime!

Sekite naujienas!

Nikolaj Aleksejev
Individualios veiklos nr.: 013884
PVM mokėtojo kodas: LT100003887813
Sąskaitos nr: LT287300010071510571