fbpx

Verslo susitikimams

Kai su partneriais ar komanda norisi atitrūkti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į planų kūrimą ar idėjų generavimą.

PlačiauPildyti užklausą

Pasiūlymas verslo susitikimams

Kas įeina į kainą?

Privati teritorija

240 m ežero kranto, erdvi teritorija pušyno apsuptyje, didelės aikštelės papildomoms pramogoms. Ir pasakiškas vaizdas į ežerą!

Vilos poilsio zonos

Relax salė su židiniu, komfortiškais baldais bei ypatingomis senovinėmis  interjero detalėmis. Terasa su lauko baldais ir vaizdu į ežerą.

Salė

Atskira zona darbui su vaizdu į ežerą. Du atskiri stalai – stačiakampis ir apvalus. Viso 20 sėdimųjų vietų. TV ir Wi-Fi.

Kambarys

 • Viso 3 atskiri miegamieji kambariai
 • Poilsio kambarys kiekviename iš jų
 • Viso 4 vonios kambariai
 • Balkonai (2 kambariai)
 • Nemokamas Wi-Fi

Židinys

Vakare skirkite laiko sau, pasigrožėkite gamtos peizažu ir ežero grožiu. Jauki židinio ugnies skleidžiama šiluma maloniai sušildys ir atpalaiduos kūną ir mintis.

Virtuvė

Norint užkąsti – virtuvė Jūsų paslaugoms. Taip pat puiki lokacija leidžia Jums aplankyti naują kavinę (vos kelios minutės nuo vilos) arba nulėkti į Trakus ir paskanauti kibinų ar kitų mėgstamų patiekalų.

Kai norisi trumpam atitrūkti nuo visko, pabūti gamtoje, pasiklausyti pušų ošimo, pasimėgauti ežero gaiva, pailsinti akis, leisti kūnui ir sielai atsipalaiduoti, pajusti kontaktą su gamta, kviečiame apsistoti nakvynei Jazz Villa. Kambario nuomos kaina 70 Eur.

Papildomos paslaugos

Pirtis

Dūminė pirtis vos 10 metrų nuo ežero kranto. Karšto vandens kubilas. Kompanijoms individualiam poilsiui, poroms bei kompanijoms iki 10-15 asmenų. 

Relax salė

Ypatingai aukštos kokybės profesionali garso aparatūra, kuri leidžia Jums pasirinkti norimą audio | video turinį.

VR kambarys

Pramogai ir poilsiui viloje įrengtas virtualios realybės kambarys su įvairiais žaidimais. Jūsų nuotaikai ir naujiems pojūčiams.

Panoraminė salė

Kai norite, kad prie Jūsų prisijungtų komandos nariai,Erdvi 140 kv. m salė tinka įvariam dalyvių skaičiui (20-80 asmenų). Įvairus stalų ir kėdžių išdėstymas (apvalūs stalai).

Užklausa


  Kontaktai

  Vieta žemėlapyje Google Maps 
  Trakų raj. Senojo Tarpupio k.
  Meduvio g. 1-oji 97.
  LT- 21148

  Rekvizitai

  Nikolaj Aleksejev
  Individualios veiklos nr.: 013884
  PVM mokėtojo kodas: LT100003887813
  Sąskaitos nr: LT287300010071510571