fbpx

Konferencijai

Labai jauki vieta. Gražiai sutvarkyta, stilinga. Patogiai suprojektuotos poilsio ir šventimo vietos. Patogus ir greitas privažiavimas iš Vilniaus. Tikrai rekomenduoju.” Zita Bachvalova-Rajackienė

PlačiauPildyti užklausą

Pasiūlymas vestuvėms

Kas įeina į kainą?

Privati teritorija

240 m ežero kranto, erdvi teritorija pušyno apsuptyje, didelės aikštelės papildomoms pramogoms. Ir pasakiškas vaizdas į ežerą! Viso teritorija tinka renginiams iki 350 dalyvių.

Panoraminė salė

Kerintis ežero grožis, atsiveriantis kiekvienam Jūsų svečiui. Erdvi 140 kv. m salė tinka įvariam svečių skaičiui (20-80 asmenų). 

Ąžuolinė salė

Platus baras originalaus medžio dizaino salėje visai šalia Panoraminės  salės.

Vila

Jauki poilsio ir bendravimo zona su komfortiškais baldais ir ypatingomis senovinėmis  interjero detalėmis. 20 sėdimų vietų konferencijų salėje. Poilsio vietos svetainėje.

Nuostabi aplinka

Išpuoselėta gamtos, šventės ir poilsio aplinka. Terasa, lauko baldai, daug erdvės ir detalių, kurios leidžia mėgautis akimirkomis kartu.

šventinei nuotaikai

Papildomos paslaugos

Kabančios lauko girliandos

Kai dangus žiba ne tik žvaigždėmis. Kabančos girliandos piešais Panoraminę salę kuria spindinčią Jūsų šventės nuotaiką. 

Dekoratyviniai skėčiai

 Spalvoti kabantys dekoratyviniai skėčiai suteikia žaismingumo, džiugina visus svečius, ne tik mažuosius berniukus ir mergaites.

Medžių apšvietimas

Profesionalus, dinaminis, besikeičiantis dekoratyvinis medžių apšvietimas. Iš viso 20 prožektorių. Galite pasirinkti norimą prožektorių skaičių ir švytėjimo spalvas. Jūs ir Jūsų svečiai jaučiatės tarsi pasakoje.

Miegamosios vietos

Papildomos miegamosios vietos norintiems pasilikti nakvynei. Atskiri kambariai trijų aukštų viloje. Viso 40 miegamųjų vietų.

Pirtis

Dūminė pirtis vos 10 metrų nuo ežero kranto. Karšto vandens kubilas. Kompanijoms iki 10-15 asmenų.

skoniui ir grožiui

Maisto partneriai

Patikimi ir profesionalūs maisto partneriai pasirūpins, kad Jūsų šventės skanėstai džiugintų kiekvieną svečią. 

Maistas, užkandžiai, staltiesės, kėdžių užvalkalai ir aptarnaujantis personalas įeina į atskirą kainą, kuri priklauso nuo Jūsų pageidaujamo meniu ir derinami tiesiogiai su vienu iš mūsų maisto partnerių.

Renkantis kitą maisto tiekėją prisideda papildomai +15% nuo užsakymo sumos.

Saldumynus ir alkoholinius gėrimus svečiai gali atsivežti savo. 

Maisto kalvė

Event Guru

Maisto manija

Sigmutė

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks atvykimo/išvykimo laikas? Ar galima prasitęsti laiką viloje? Kiek tai kainuotų?

Penktadieniais – šeštadieniais vasaros sezono metu vila nuomojama nuo 14 val. iki 24:00 val., jeigu užsakoma be nakvynės. Buvimo laikas užsakant nakvynę nuo 14 iki kitos dienos 12 val.

Vasarą darbo dienomis bei visomis dienomis rudens – pavasario sezono metu nuomos laikas sutartinis.

Kokie yra stalų išmatavimai? Kiek kėdžių?

8 apvalūs stalai, 4 iš jų 1,8 m, 4 iš jų 1,6 m skersmens. 8/10/12 asmenų prie vieno stalo. 80 kėdžių, papildomos gali būti nuomojamos.

Ar yra triukšmo ribojimai?

Laikomės įstatymų reikalavimų. DG su dideliu muzikos garsu iki 22 val. Muzika gali groti tik iki 01:00 val., tokiais muzikos dažniais ir garsumu, kuris nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų, netrukdo viešosios rimties, asmenų ramybės ir poilsio. Po šio laiko suteikiame garso kolonėlę foninei muzikai (jokio papildomo mokesčio). Muzikos garso reikalavimų laikymosi užtikrinimui imamas 200 Eur depozitas, kuris grąžinamas po šventės, jeigu buvo laikomasi garso ribojimų. 

Jeigu renginio organizatorius pageidauja užsisakyti papildomą įrangą (pvz. muzikinę, apšvietimo, virtuvės ar kt.), kuri viršija 4 kW galingumą, privaloma gauti šeiminikų sutikimą ir atlyginti Nuomotojo patirtas papildomas išlaidas dėl suvartotos elektros energijos, kurią suvartojo ši įranga.

Ar yra kokių papildomų mokesčių (pvz. kamščio)?

Saldumynus ir alkoholinius gėrimus galima atsivežti savo, jokių papildomų mokesčių nėra.

Kokia sodybos rezervacijos kaina?

Rezervuojant vilą sumokamas 500 Eur avansinis mokestis, kuris užtikrina, kad šalys įsipareigoja laikytis sutarties sąlygų ir jas vykdyti. Vila rezervuojama po avanso sumokėjimo.

Ar galime atvykti apžiūrėti?

Žinoma! Mielai Jus priimsime, viską parodysime ir atsakysime į dominančius klausimus. Dėl atvykimo laiko suderinimo skambinkite +37061583573.

Ačiū, kad renkatės Jazz Villa

Užklausa


  Kontaktai

  Vieta žemėlapyje Google Maps 
  Trakų raj. Senojo Tarpupio k.
  Meduvio g. 1-oji 97.
  LT- 21148

  Rekvizitai

  Nikolaj Aleksejev
  Individualios veiklos nr.: 013884
  PVM mokėtojo kodas: LT100003887813
  Sąskaitos nr: LT287300010071510571