fbpx

Darbui ir poilsiui

Kai trumpam norisi pakeisti darbo aplinką ir persikelti dirbti gamtos ir komforto aplinkoje.

PlačiauPildyti užklausą

Pasiūlymas vestuvėms

Kas įeina į kainą?

Privati teritorija

240 m ežero kranto, erdvi teritorija pušyno apsuptyje, didelės aikštelės papildomoms pramogoms. Ir pasakiškas vaizdas į ežerą! Viso teritorija tinka renginiams iki 350 dalyvių.

Panoraminė salė

Kerintis ežero grožis, atsiveriantis kiekvienam Jūsų svečiui. Erdvi 140 kv. m salė tinka įvariam svečių skaičiui (20-80 asmenų). 

Ąžuolinė salė

Platus baras originalaus medžio dizaino salėje visai šalia Panoraminės  salės.

Vila

Jauki poilsio ir bendravimo zona su komfortiškais baldais ir ypatingomis senovinėmis  interjero detalėmis. 20 sėdimų vietų konferencijų salėje. Poilsio vietos svetainėje.

Nuostabi aplinka

Išpuoselėta gamtos, šventės ir poilsio aplinka. Terasa, lauko baldai, daug erdvės ir detalių, kurios leidžia mėgautis akimirkomis kartu.

šventinei nuotaikai

Papildomos paslaugos

Pirtis

Dūminė pirtis vos 10 metrų nuo ežero kranto. Karšto vandens kubilas. Kompanijoms individualiam poilsiui, poroms bei kompanijoms iki 10-15 asmenų. 

Relax salė

Ypatingai aukštos kokybės profesionali garso aparatūra, kuri leidžia Jums pasirinkti norimą audio | video turinį ir pasinerti į save, į savo pojūčius, išjutimus. Įsiklausyti ir išjausti. Puikiai tinka relaksacinėms programoms, meditacijoms ir kt.

VR kambarys

Pramogai ir poilsiui viloje įrengtas virtualios realybės kambarys su įvairiais žaidimais. Jūsų nuotaikai ir naujiems pojūčiams.

Panoraminė salė

Kai norite, kad prie Jūsų prisijungtų komandos nariai,Erdvi 140 kv. m salė tinka įvariam dalyvių skaičiui (20-80 asmenų). Įvairus stalų ir kėdžių išdėstymas (apvalūs stalai).

Užklausa


  Kontaktai

  Vieta žemėlapyje Google Maps 
  Trakų raj. Senojo Tarpupio k.
  Meduvio g. 1-oji 97.
  LT- 21148

  Rekvizitai

  Nikolaj Aleksejev
  Individualios veiklos nr.: 013884
  PVM mokėtojo kodas: LT100003887813
  Sąskaitos nr: LT287300010071510571