Vandens kubilas

Jei norite bent trumpam pabėgti nuo kasdieninės rutinos, sustiprinti sveikatą ir smagiai praleisti laiką – kviečiame Jus atsipalaiduoti garuojančiame vandens kubile po atviru dangumi! Tai nepakartojama atrakcija tiek gamtos, tiek romantikos mėgėjams, šauni pramoga įvairių renginių metu. Vandens kubilas puikiai atpalaiduos net tik šiltais vasaros vakarais, bet ir žiemą. Tiesa, šaltuoju metų laiku Jūsų laukia kur kas egzotiškesnė procedūra: garuojantis kubilo vanduo, žiemiškas šaltukas ir sniegu pasidengusios medžių šakos – kas gali būti geriau?

Vandens kubilas, pastaruoju metu itin pamėgtas Jazz Villa lankytojų, kiekvieno apsilankymo metu sukurią ypatingą atmosferą. Besimaudant kubile galima kvėpuoti grynu oru, gėrėtis natūraliu gamtos grožiu ir ramiai šnekučiuotis. Kubilas suvienija visus jame esančius ir tampa privačia erdve neformaliems pokalbiams. Dėl šios priežasties, tai puiki pramoga tiek bičiulių kompanijai, tiek verslo partneriams, kurie čia gali vystyti svarbias diskusijas nesilaikydami susirinkimo protokolo.

Kubilą dažnai pasirenka ir norintys atsipalaiduoti po įtemptos dienos, konferencijos ar seminaro, nes jame gali vykti atviri pokalbiai, kurie paprastai prie darbo stalo nevyksta.

Naudingas poilsis kubile

Karšto vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Pasinėrus į vandenį, pakyla kūno temperatūra bei išsiplečia kraujagyslės. Šie procesai skatina kraujo cirkuliaciją, sumažėja sąnarių bei raumenų nuovargis, sunkumas. Toks kūną sveikatinantis ir atpalaiduojantis plūduriavimas karštame vandenyje leidžia patirti išskirtinį malonumą, kurio pajusti maudantis įprastoje vonioje neįmanoma.

Kubile, dar kitaip vadinamame japoniška pirtimi, kaitinamasi sėdomis arba pusiau atsigulus. Šis dieviškas maudymosi potyris kūnui ir sielai net tik teigiamai veikia sveikatą, bet taip pat padeda atgauti jėgas. Žiemos metu kaitinimasis kubile dėl juntamo temperatūrų kontrasto grūdina organizmą, suteikia žvalumo ir adrenalino ne vienai dienai.

Kubilo nuoma Jūsų šventei

Maudynės kubile kartus su šeima ar draugais kaskart dovanoja daug puikių akimirkų. Tai šauni laisvalaikio praleidimo priemonė galinti paįvairinti Jūsų poilsį gamtoje. Vandens kubilas gali būti nuomojamas kartu su originalia Jazz Villa dūmine pirtimi. Šios vieną kitą papildančios pramogos gali tapti ypatingo vakaro plano dalimi, kuri suteiks papildomo šarmo bet kuriam susitikimui. Gimtadienio, mergvakario, bernvakario ar kitų švenčių metu kubilas maloniai pradžiugins svečius, suteiks progą smagiai papramogauti ir gerai praleisti laiką.

Žiemą, pavasarį, vasarą, rudenį – bet kuriuo metų laiku – nėra nieko smagiau, nei pasinerti į garuojantį karšto vandens ar maloniai vėsinantį vėsaus vandens kubilą. Dar smagiau kubilu naudotis nuostabios Jazz Villa gamtos apsuptyje, po atviru dangumi, kartu su šaunia draugų kompanija. Tai puiki pramoga bet kuriai progai ar šventei, maloniam Jūsų savaitgalio poilsiui.

 

 

[:en]