Skambinkite!
Close
Close
Phone
Jazz Villa dūminė pirtis
Didžiuojamės savo pirtimi, kuri ne kartą įvertinta Pirties akademijos pirtininkų, mūsų pastovių klientų ir atvykstančių svečių
Kompanijoms
Kompanijai iki 10-15 asmenų. Rankšluosčiai, pirties kepurės, šašlykinė, pavėsinė. Ir ežeras - vos už kelių metrų.
Procedūros ir kubilas
Užsisakykite papildomai karšto vandens lauko kubilą arba profesionalaus pirtininko atliekamas pirties procedūros.

Kaina
Pirties kaina 180 Eur už vakarą visai Jūsų kompanijai. Kubilas ir pirties procedūros už papildomą mokestį. Išbandykite patys!
Pirties procedūra
Daugiau informacijos apie procedūrą?
Mielai papasakosime plačiau: +370 659 54 224
Profesionalus pirtininkas Albertas Kašėta
1
Procedūra pradedama kūno sušildymu. Po sušildymo atliekamas viso kūno šveitimas (pilingas) įvairiomis natūraliomis priemonėmis.
2
Vėliau seka vanojimas. Vanojimas – tai ypatinga pirties masažo technika, kurioje naudojama šiluma, garas, įvairios vantos bei įvairūs masažo judesiai – nuo lengvo braukymo, krapnojimo ar vėdavimo iki aktyvaus pėrimo. Kaip ir kitos masažo technikos, vanojimas turi tą patį pagrindinį tikslą – sušildyti ir atpalaiduoti žmogaus kūną, padėti atsipalaiduoti emociškai.
3
Po vanojimo atliekamas kūno įvyniojimas savaime šylančia jūros dumblių kauke, kuri yra labai efektyvi lieknėjimo ir kovos su celiulitu metu, stimuliuojanti lipolizę, gerinanti kraujo mikrocirkuliaciją, padedanti pašalinti toksinus ir skysčio perteklių, prisotinanti kūno odą vitaminų, mikroelementų, veiksmingai valanti kūno odą, normalizuojanti riebalinių liaukų veiklą.
4
Procedūra užbaigiama probleminių kūno vietų masažu. Po procedūros vos už kelių metrų laukia gaivus ežeras, kuris savo vėsiu kontrastu paliks neišpasakojamus jausmus.

Mūsų svečių atsiliepimai

Daugiau Jazz Villa paslaugų
Organizuokite savo šventę ar renginį Jazz Villa teritorijoje, gamtos apsuptyje ant ežero kranto. Rinkitės, kurioje salėje švęsti
Jazz Villa
Norite suderinti gamtą ir komfortą? Pabūti gamtos ir prabangių antikvarinių baldų apsuptyje, su terasa, verandomis, pro kuris atsiveria kerintis vaizdas į ežerą?

Villa salėje paprastai organizuojami pobūviai iki 30 žmonių. Nakvynei gali pasilikti iki 50 asmenų, 2 LUX klasės numeriai, 5 vonios kambariai, dušai.
Plačiau
Panoraminė salė
Erdviausia mūsų salė, Jazz Villa perlas - naujoji Panoraminė salė, tiesiai ant ežero kranto (liepto). Pro visus salės langus matysite nepakartojamą Meduvio ežero ir pušų panoramą.

Svečių skaičius gali būti labai įvairus, tinka ir nedideliam svečių skaičiui (20-70), ir didesniems renginiams (70-100 asmenų).
Plačiau
Ąžuolinė salė
Specialiai sukurtas salės dizainas išlaiko ąžuolo motyvus visoje aplinkoje. Sienos, lubos, grindys bei dekoracijos perteikia visą medienos grožį interjere ir atitraukia nuo įprasto miesto stiliaus.

Svečių skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkimo, dažniausiai joje organizuojami šventės ir renginiai iki 60 asmenų.
Plačiau

Kontaktai
Kviečiame Jus apsilankyti ir susipažinti su Jazz Villa artimiau. Rašykite arba skambinkite, ir pasirinkite Jums patogiausią laiką.
Kontaktai
Telefono nr.:
(8 631) 116 77, (8 615) 835 73
El. paštas: jazzvilla.info@gmail.com
Adresas
Adresas: Senojo Tarpupio k.
Senųjų Trakų sen. Trakų raj., LT- 21148
Vos 30 min. nuo Vilniaus centro
Duomenys
Nikolaj Aleksejev +370 615 835 73
Individualios veiklos nr.: 013884
PVM mokėtojo kodas: T100003887813
Sąskaitos nr: LT287300010071510571