Jazz Villa pirties nuoma

Kiekvieną, pravėrusį pirties duris, pasitinka pirmykštė atvirų akmenų krosnis, alsuojanti malonia kaitra. Garas ateina palengva, didelis garinės tūris jį aromatizuoja, kol galiausiai pajuntamas švelnus, atpalaiduojantis karštis. Platūs, masyvaus medžio plautai, išdėstyti pačiose patogiausiose vietose, leis pailsinti pavargusį kūną ir nevaržomai mėgautis pirties teikiamais malonumais. Atgaukite jėgas po pirties pasiplaukiodami gaivinančiame Meduvio ežere!

Jazz Villa pirtis

Originali pirtis

Kūrenama 5-6 val. iki Jūsų atvykimo

Karšta apie 5 val., priklausomai nuo vanojimosi

Pirtis iki 10-15 asmenų

Vos už kelių metrų gaivus ežero vanduo kontrastui

Dvi šašlykinės - paprasta ir mobili

Vandens kubilas

Vandens kubilas puikiai atpalaiduos net tik šiltais vasaros vakarais, bet ir žiemą. Tiesa, šaltuoju metų laiku Jūsų laukia kur kas egzotiškesnė procedūra: garuojantis kubilo vanduo, žiemiškas šaltukas ir sniegu pasidengusios medžių šakos

Besimaudant kubile galima kvėpuoti grynu oru, gėrėtis natūraliu gamtos grožiu ir ramiai šnekučiuotis. Kubilas suvienija visus jame esančius ir tampa privačia erdve neformaliems pokalbiams.

Karšto vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. . Toks kūną sveikatinantis ir atpalaiduojantis plūduriavimas karštame vandenyje leidžia patirti išskirtinį malonumą.

 

Pirties procedūros ir pirtininko paslaugos

Jazz Villa dūminėje pirtyje galite praleisti laiką ne tik maloniai, bet ir naudingai, pasirinkę liekninamąją, anticeliulitinę kūno puoselėjimo procedūrą. Procedūrą atlieka sertifikuotas, profesionalus pirtininkas.

1. Procedūra pradedama kūno sušildymu. Po sušildymo atliekamas viso kūno šveitimas (pilingas) įvairiomis natūraliomis priemonėmis.

2. Vėliau seka vanojimas. Vanojimas – tai ypatinga pirties masažo technika, kurioje naudojama šiluma, garas, įvairios vantos bei įvairūs masažo judesiai – nuo lengvo braukymo, krapnojimo ar vėdavimo iki aktyvaus pėrimo. Kaip ir kitos masažo technikos, vanojimas turi tą patį pagrindinį tikslą – sušildyti ir atpalaiduoti žmogaus kūną, padėti atsipalaiduoti emociškai.

3. Po vanojimo atliekamas kūno įvyniojimas savaime šylančia jūros dumblių kauke, kuri yra labai efektyvi lieknėjimo ir kovos su celiulitu metu, stimuliuojanti lipolizę, gerinanti kraujo mikrocirkuliaciją, padedanti pašalinti toksinus ir skysčio perteklių, prisotinanti kūno odą vitaminų, mikroelementų, veiksmingai valanti kūno odą, normalizuojanti riebalinių liaukų veiklą.

4. Procedūra užbaigiama probleminių kūno vietų masažu.

Po procedūros vos už kelių metrų laukia gaivus ežeras, kuris savo vėsiu kontrastu paliks neišpasakojamus jausmus.

Išbandykite patys. Pojūčiai ir rezultatas gali Jus nustebinti

Užsisakykite pirtį su liekninamąja, anticeliulitine kūno puolselėjimo procedūra galite paskambinę tel. arba el. paštu:
jazzvilla.info@gmail.com
+370 631 116 77, +370 615 835 73

Daugiau informacijos apie procedūrą? Mielai papasakosime plačiau:
+ 370 659 54 224. Profesionalus pirtininkas Albertas Kašėta