Aparatūros nuoma

Trūksta garso aparatūros ar apšvietimo technikos Jūsų organizuojamai šventei arba renginiui? Mes galime padėti Jums tapti išgirstais ir matomais. Aparatūros nuoma – tai sėkmingo renginio garantas, profesionalios garso ir apšvietimo įrangos naudojimas konferencijose, prezentacijose, įvairiuose renginiuose ar asmeninėse šventėse. Tegul sveikinimo kalbą išgirsta visi, sėdintys prie stalo, o originalūs apšvietimo sprendimai žaismingai apgaubia šokių aikštelę.

  • Profesionalios garso įrangos nuoma

Šiais laikais, dažna šventė, vakarėlis ar renginys neapsieina be kokybiškos garso technikos. Galime Jums pasiūlyti profesionalią, Jūsų poreikiams ir galimybėms pritaikytą garso aparatūrą, kuri organizuojamam renginiui suteiks tinkamą nuotaiką bei atmosferą, pakylės jį į aukštesnį lygį.

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų šventę lydėtų tik patikimas, aukščiausios kokybės garsas. Pas mus galite išsinuomoti įvairius garso aparatūros komplektus, stiprintuvus, kolonėles, mikrofonus bei garsui valdyti skirtus pultus.

  • Profesionalios apšvietimo aparatūros nuoma

Sukurti užvedančią nuotaiką šokių aikštelėje ar suteikti lengvo jaukumo patalpoje be specialaus apšvietimo ar profesionalių šviesos efektų – neįmanoma. Kiekviena šventė ar renginys yra unikalūs ir nepakartojami, dėl to būtina pasirinkti tinkamą, labiausiai temą atskleidžiančią įrangą, kuri galėtų patenkinti Jūsų poreikius.

Galime Jums pasiūlyti įvairių šviesos komplektų nuomą. Tai LED prožektoriai, kurie veikia pagal grojančią muziką, blykstės, šviesos efektų valdymo pultai ir dūmų mašinos. Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią derinį iš mūsų apšvietimo aparatūros asortimento ir galėsite mėgautis kokybiškais šviesos efektais, sukurti įspūdingą reginį šventės svečiams ar renginio dalyviams.

  • Dronas DJI 4 Phantom Jūsų šventės filmavimui

Norite užfiksuoti įspūdingas gyvenimo akimirkas kokybiškoje vaizdo medžiagoje iš paukščio skrydžio? Tuomet Jums reikia kreiptis į mus ir išsinuomoti galingąjį DJI 4 Phantom droną. Neįtikėtinai aukšta kokybe pasaulį fiksuojantis įrenginys leis į viską pažvelgti iš viršaus, nufilmuoti ar nufotografuoti šventes, draugų susibūrimus ar didelio renginio akimirkas kaip niekada anksčiau.

Įamžinkite įspūdingiausias švenčių ar laisvalaikio akimirkas naudodamiesi dronu! Tai idealus sprendimas 360 laipsnių panoramų kūrimui, unikaliai vietovių apžvalgai, didelių teritorijų filmavimui bei fotografavimui iš oro, kai įprastos vaizdo medžiagos nepakanka.

Profesionali aparatūra Jūsų šventėms

Organizuojate didelį renginį artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams? Bet kurio renginio sėkmė priklauso ne tik nuo kruopštaus planavimo ar apipavidalinimo, bet taip pat ir nuo stipraus techninio pagrindo. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų šventės įgarsinimu, apšvietimu ir profesionaliu įamžinimu nuotraukomis bei vaizdo medžiaga iš paukščio skrydžio!